O nas

Centrum Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Przedsiębiorstwo Społeczne Sp. z o.o.  jest firmą specjalizującą się w badaniach, analizach, strategiach, oraz innowacjach społecznych i gospodarczych. Firma powstała z myślą o tym, aby oferować kompleksowe i profesjonalne usługi doradcze oparte na prowadzonych badaniach i analizach.

Jesteśmy zespołem ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę praktyczną w zakresie funkcjonowania większości sfer społeczno-gospodarczych współczesnego rynku. Realizując badania społeczno-gospodarcze i marketingowe wspieramy naszych Klientów w podejmowaniu trafnych decyzji i tworzeniu strategii rozwoju.

W naszej pracy czerpiemy z wieloletniego doświadczenia ekspertów z różnych dziedzin, dzięki czemu łączymy wiele perspektyw postrzegania. Naszą pasją jest poznawanie, dociekanie przyczyn wielu zjawisk społecznych i rynkowych. Wiemy jak poznawać opinie i wyciągać wnioski z zachowań klientów, tak aby przekuwać pozyskaną wiedzę w sukces przedsiębiorstwa.

 

Zespół CRSG PS Sp. z o.o.

Prezes Zarządu
Antoni Sobolewski

Prokurent
Piotr Stronkowski

Dyrektor ds. strategii i rozwoju
dr Włodzimierz Durka

Dyrektor ds. partnerstwa i rewitalizacji społecznej
Romana Krzewicka

Dyrektor ds. administracyjny
Milena Ulrych (urlop)
Zespół badawczy:

Michalina Kublicka (urlop)

Jarema Piekutowski

Konrad Wielgoszewski

Joanna Kolanowska-Baran

Krzysztof Siewiera

Marika Onysków

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *